Журі Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри», який відбудеться у Скадовську, визначило півфіналістів фестивалю.

0
643

Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» відбудеться у Скадовську з 26 до 28 липня 2019 року.

Але вже цими днями, 12-13 квітня у Києві відбувся 2-й тур 17-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри», де було визначено півфіналістів фестивалю, які поїдуть на заключну частину фестивалю «Чорноморські ігри» у Скадовськ. Про це повідомляє сайт «Таврійські ігри»

Фінальна частина фестивалю «Чорноморські Ігри» пройде з 26 до 28 липня 2019 року у місті Скадовськ (Херсонська область):

  • 26 липня 2019 – півфінал фестивалю «Чорноморські Ігри»,
  • 27 липня 2019 – фінал фестивалю «Чорноморські Ігри» ,
  • 28 липня – змагання за Гран-прі та гала-концерт фестивалю «Чорноморські Ігри».

Також, сайт «Таврійські ігри«повідомляє, що відбір учасників до півфінальної частини фестивалю «Чорноморські ігри» та оцінювання виступів конкурсантів, проводило висококваліфіковане журі у такому складі: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак, композитор), Альона Савінова (педагог з вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор «Хіт Fm»), Роман Муха (продюсер телеканалу М2).

За рішенням журі до півфіналу 17-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» до Скадовська поїдуть:

Категорія — Вокалістки (6-10 років)

  1. Бабій Поліна Денисівна, м. Одеса
  2. Бугайчук Дар’я Русланівна, м. Рівне
  3. Кравець Діана Сергіївна, Запорізька обл., м. Бердянськ
  4. Мартинюк Анастасія Владиславівна, м.Київ
  5. Ткач Анна Андріївна, Волинська обл., м. Луцьк
  6. Царюк Вікторія Євгенівна, м. Київ
  7. Федорів Софія Андріївна, м. Івано-Франківськ

Категорія — Вокалістки (11-13 років)

  1. Анжеліна / Макфарлейн Анжеліна Джеймсівна, м. Херсон
  2. Бондаренко Софія Михайлівна, Харківська обл., с. Студенок
  3. Карімі Юлія Джавадівна, м. Київ
  4. Кривенко Дарина Вікторівна, м. Київ
  5. Льопа Єва Олегівна, Полтавська обл., м. Кременчук
  6. МіЛя / Дущак Меланія Семенівна, Дніпровська обл., м. Кривий ріг
  7. Харченко Поліна Сергіївна, м. Харків

Категорія — Вокалістки (14-16 років)

  1. Валуйська Аліна Олександрівна, Луганська обл., смт Станиця Луганська
  2. Жукова Софія Володимирівна, Київська обл., смт. Бородянка
  3. Завадська Анастасія Володимирівна, Хмельницька обл., м. Нетішин
  4. Левонова Анастасія Миколаївна, Львівська обл., м. Рава-Руська
  5. Остапчук Вікторія Вадимівна, Хмельницька обл., м. Нетішин
  6. Трахтенберг Марія Даніела Аркадіївна, м. Київ
  7. Jane / Решко Іванна Іванівна, Закарпатська обл., м. Мукачево

Категорія – Вокалісти (6-11 років)

  1. Галас Артур Валерійович, Львівська обл., м. Рава-Руська
  2. Мартиненко Ілля Володимирович, Київська обл., м. Обухів
  3. Палійчук Павло Іванович, м. Івано-Франківськ
  4. Федченко Роман Валерійович, м. Чернiгiв
  5. Уманець Єгор Миколайович, м. Одеса
  6. Филимонов Іван Олександрович, м. Харьків

Категорія — Вокалісти (12-16 років)

  1. Березовський Вадим Вікторович, Хмельницька обл., м. Кам′янець-Подільський
  2. Долгий Владислав Вадимович, м. Харкiв
  3. Романів Святослав Мирославович, м. Тернопіль
  4. Савчук Максим Русланович, м. Хмельницький
  5. Свита Кирил Володимирович, Київська обл., м. Буча
  6. Daniel Okaro/Окаро Даніель, м.Одесса

Категорія – Групи (6-16 років)

  1. Вокальний квартет Star beams, м. Одеса
  2. Гурт Funnykids, м. Київ
  3. Дует «Гламурчик», м. Івано-Франківськ
  4. Ансамбль «РінСен», Дніпропетровська обл., м. Нікополь
  5. Hot Band, м. Київ
  6. Тріо SunShine, м. Харків

Категорія — «Народний спів» (6-16 років)

  1. Берест Наталія Сергіївна, м. Суми
  2. Дует Аліна Анохіна та Катерина Демченко, Донецька обл., м. Краматорськ
  3. Лень Соломія Андріївна, Львівська обл., м. Рава-Руська
  4. Фурман Валерія Сергіївна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
  5. Шаповал Олеся Сергіївна, Полтавська обл., Гадяцький район, с. Сватки
  6. Якименко Юлія Олександрівна, Київська обл., м. Біла Церква
  7. Ярова Софія Вадимівна, м. Херсон

Скадовськ чекає на учасників фестивалю «Чорноморські ігри» та запрошує гостей на фестиваль!